28 Şubat akşamı Jimmy Fallon’un programına konuk olan dünyaca ünlü şarkıcı Alicia Keys, izleyenlere oldukça keyifli saatler yaşattı.

 

Keyifli ve eğlenceli bir sohbetin yaşandığı programda Jimmy Fallon bir buton çıkartarak Alicia’ya butona basmasını ve çıkan şarkı ve şarkıcının taklitlerini yapmasını istediğini söyledi. Jimmy ve Alicia sırayla butona basarak gelen şarkıcıları taklit ederek parçalarını seslendirdiler. Oldukça eğlenceli görüntüler ortaya çıkan bu süreçte hem konuklar hem de izleyiciler keyifli ve kahkaha dolu dakikalar yaşadı.

 

İşte o programda yaşananlar:

 

– İlk butona basan Alicia oldu ve Gwen Stefani’nin “Miss Mary Mack” isimli şarkısı geldi. Oldukça başarılı bir şekilde Gwen Stefani taklidi yapan Alicia, sadece Gwen’in sesini değil aynı zamanda hareketlerini de bire bir taklit etti. Stüdyoyu kahkahalara boğan bu görüntülerde Alicia’da yaptığı taklit karşısında kahkahalarla güldü. Daha sonrasında Jimmy Fallon, The Pointer Sister’ın “State farm” şarkısını kendine has üslubu ile taklit ederek izleyenleri kırdı geçirdi. Sıra tekrar kendisine gelen Alicia’ya bu kez Adele’in “The alphabet song” şarkısı gelince izleyenler pür dikkat ekrana kesildi. Adel’in sesini ve hareketlerini de birebir canlandıran sanatçı hem izleyenlerden hem de Jimmy Fallon’dan büyük takdir topladı.

 

Baştan sona oldukça eğlenceli görüntülere sahne olan programda Alicia’nın taklitleri İnternet’te en çok izlenen görüntüler arasında yer alıyor. Oldukça başarılı bir müzik kariyerine sahip olan sanatçı taklit yeteneği ile hayranlarının da beğenisini ve takdirini toplamış durumda.

CEVAP VER

Lütfen yorum atın!
Lütfen adınızı giriniz