Müzik dünyasının sevilen ismi Demet Akalın, yaptığı her albümle satış ve dinlenme rekorları kırıyor. Müzik dünyasına adım attığı günden beri büyük başarılara imza atan sanatçı, 2017 yılına da hızlı bir giriş yaptı.

 

7 Kasım 2016 tarihinde yılsonuna doğru çıkardığı Rakipsiz albümü ile 2017 yılına zirvede girdi. Albümdeki tüm parçalar tüm müzik listelerinde zirvede bulunuyor ve İnternet’te de en çok dinlenenler arasında yerini alıyor. 2017 yılında zirveyi kimseye bırakmayacağı belli olan Demet Akalın, konserleri ile de sevenleriyle bir araya gelecek.

 

2017 yılına “Ah ulan sevda” şarkısının klibi ile giren sanatçı, en çok dinlenen şarkılar arasında bir numara olarak yeni yıla zirvede bir giriş yaptı. Film tadında olan klipte ünlü şarkıcıya yaklaşık 70 kişilik bir ekip eşlik etti.

 

– Yaz şarkıları:

 

Çeşitli programlara katılan ve albüm tanıtım çalışmalarına devam eden Demet Akalın, 2017 yazına da albümdeki şarkıları ile damgasını vuracak gibi görünüyor. Sanatçının konser ve turne programları ile ilgili bilgi almak için sosyal medya hesaplarını takip edebilirsiniz. Gelecek programlar ve turneler de aynı şekilde organizasyon firmalarının hesaplarından kolaylıkla takip edilebilir.

 

Dijital müzik dünyasında en çok tıklanan şarkılara sahip olan Demet Akalın bu albümü ile de uzun bir süre konuşulacağa benziyor. Kaliteli özel hayatı ile de hayranlarının beğenisini toplayan sanatçının kariyerindeki başarıları da herkes tarafından ayakta alkışlanacak cinsten.

 

CEVAP VER

Lütfen yorum atın!
Lütfen adınızı giriniz