Mankenlikten müzik dünyasına adım atarak kendine özgü yorumu ile belli bir hayran kitlesi kazanan Ayşe Hatun Önal, en son yaptığı açıklamalarda müzik dünyasına kendisinin yön verdiği iddialarında bulundu.

 

ELEKTRONİK MÜZİĞİ BEN PATLATTIM

 

Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler bölümünü bitirdikten sonra 1999 yılında Miss Turkey güzellik yarışmasında birinci olarak adını duyuran Önal, uzun yıllar mankenlik yaptı. 2003 yılında “Sonunda” albümü ile de müzik dünyasına adım attı.

 

9 yıl müziğe ara veren Ayşe hatun Önal, yeni çalışmaları ile yine hayranlarının karşısına çıkıyor. Türkiye’de elektronik müziğin patlamasına kendisinin neden olduğunu vurgulayan sanatçı, hiçbir zaman kendisinden bekleneni vermediğini, aksine kendi istekleri doğrultusunda müzik yaptığını belirterek elektronik müziğin Türkiye’de bu kadar çıkış yapmasını kendisinin sağladığını söyledi.

 

MÜZİK PİYASASINA BEN YÖN VERİYORUM

 

Oldukça iddialı açıklamaları ile gündeme gelen Ayşe Hatun Önal, Türkiye’de tutan işler belli dedi. Yeni albümü ‘Selam Dengesiz’ ile müzik listelerinde bir numaraya yükselerek son zamanlarda adından sıkça söz ettirmeye başladı. İnsanları şaşırtmayı sevdiğini dile getiren sanatçı, içindeki Ayşe’yi hemen çıkarmayı sevmediğini, buna rağmen insanlardan güvenilecek insan olduğuna dair övgüler aldığını söyledi.

 

Öyle ki karşı taraf hak ettiği ölçüde içindeki Ayşe’yi gün yüzüne çıkardığını belirterek, piyasada oldukça iyi şarkılar olmasına rağmen albümünün birinci sıraya yükselmesinden büyük mutluluk duyduğunu dile getirdi. Şarkısını yıllardır elinde tuttuğunu ve zor zamanlarda çıkarmayı düşünerek bugünlerde çıkardığını söyleyerek her zaman iyi sonuçlar aldığını da sözlerine ekledi.

 

CEVAP VER

Lütfen yorum atın!
Lütfen adınızı giriniz