Katy Perry ve Orlando Bloom ayrıldılar. The Telegraph Gazetesi, verdiği haberde, ayrılık kararını, Orlando Bloom’un aldığını bildiriyor. Ünlü ikilinin yakın dostlarından alınan bilgiye göre, Cadılar Bayramı sonrasında Orlando Bloom tarafından verilmiş bu kararın gerekçeleri içinde, oyuncunun henüz evlilik yapmak istemesi ve çocuk sahibi olmaya yanaşmaması bulunuyor. 10 ay önce Altın Küre Ödül Töreni sırasında başlayan Katy Perry ve Orlando Bloom beraberliği Oscar Ödül Törenin ardından bitmiş oluyor.

 

Katy Perry ne dedi?

 

Ünlü şarkıcı yakın arkadaşlarına Orlando Bloom’dan çok etkilendiğini ve hoşlandığını söylerken “Aslında birbirimizden çok farklı hayatlarımız var. Ayrılmamız ikimiz için de iyi olacaktır,” dediği öğrenildi. Bu sözlerin, Orlando Bloom’un ayrılık kararını almasında etken olduğun da bildirilmekte. Katy Perry (31) daha önce ünlü oyuncu Russell Brand’le evliydi. Bu evlilik 2012 yılında sona ermişti. Oyuncu Orlando Bloom (39) ise daha önce manken Miranda Kerr ile evli olup, bu evlilikten bir erkek çocuğu bulunmakta.

 

10 aylık Beraberlik Bitti

 

Resmi olarak bildirilmemiş olsa da, on aydır süren Katy Perry – Orlando Bloom aşkının bittiği çiftin yakın çevresi tarafından doğrulanmakta. Ünlü şarkıcı Katy Perry 10 aydır birlikte olduğu sevgisi Bloom’u, Selena Gomez ile yakalamış ama sevgilisini affederek ilişkisine devam etmişti. İkili karşılıklı olarak, saygı çerçevesinde ilişkilerini noktaladıklarını çevrelerine duyurdular. Katy Perry son albümünün promosyon çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor.

CEVAP VER

Lütfen yorum atın!
Lütfen adınızı giriniz