Dünyaca ünlü mega star Tarkan 22 yıl aradan sonra Amerika Birleşik Devletlerinde unutulmaz bir konser turnesine çıktı. İlk konserini dünya starlarının yer aldığı Manhattan Center’da gerçekleştiren Tarkan Türk ve ABD vatandaşı toplam 3500 kişi tarafından izlendi. New York’ta verdiği bu konserde sevenleriyle eski ve yeni şarkıları ile bir araya gelen sanatçı sahnede yaptığı şovlarla oldukça büyük beğeni topladı.

 

Konser biletleri günler öncesinden tükenen Tarkan sahnedeki üstün performansı ile göz kamaştırdı. Uzun bir aranın ardından ABD’de sahne alan sanatçı, yıllar sonra bu sahne deneyimindeki mutluluğunu izleyenleri ile de paylaşmayı ihmal etmedi.

 

Konserde Türkçe şarkılarının yanı sıra İngilizce şarkılarını da seslendiren Tarkan, sahnede yaptığı dans gösterisi ile unutulmaz saatlere imza attı. Konseri izleyenler arasında Rus, Meksikalı ve İranlı hayranları da Tarkan’ı izlemek için bulunuyordu. Konser görüntüleri hızlı bir şekilde İnternet’e düşen Tarkan’ın sahne performansı müzik çevrelerince de büyük beğeni topladı. Şimdiden video kanallarında büyük izlenme sayılarına ulaşan konserin görüntüleri her geçen dakika giderek artıyor.

 

Sahne arkasına yerleştirilen dev ekranda kendi görüntüsünün yanı sıra çeşitli ışık şovlarıyla konser oldukça görkemli bir hale dönüştü. Seyirciler ile diyalogları da eğlenceli anların yaşanmasına sahne oldu. Mutluluğu yüzünden okunan sanatçı gelecek konserleri içinde sabırsızlandığını dile getirdi. Bir sonraki sahnesini Los Angeles’ta alacak ve Amerika turnesine tam gaz devam ederek hayranları ile bir araya gelecek.

CEVAP VER

Lütfen yorum atın!
Lütfen adınızı giriniz