Minik Kuş Harika Bir Albüm İle Geldi

 

Kimi hayranlarının ‘minik kuşu’, kimilerinin ‘Sezen ablası’ ama her kim ne derse desin müzik dünyasının ve Türk pop ailesinin önemli isimlerinden birisi olan Sezen Aksu 18 Ocak tarihinde yeni albümünü yayınlamıştı. ‘Biraz Pop, Biraz Sezen’ isimli bu dev albüm, içinde 16 parçanın bulunduğu oldukça zengin bir albüm olmuştu.

 

Özellikle hayranları tarafından oldukça sevilen albüm adı ile ‘Biraz Pop, Biraz Sezen’ şarkıları ile de çok beğenildi. Özellikle ‘Manifesto’ isimli şarkı Şehrazad tarafından İngilizce yazılmış, Sezen Aksu tarafından Türkçeye uyarlanmış bir şarkı olması ile çok dikkat çekti. Harika sesi, yorumu ve ritmi ile Sezen Aksu’nun bu albümü çok sevildi.

 

Biraz Pop Biraz Sezen’e İltifatlar Yağıyor

 

           İsyancı, İhanetten Geri Kalan, Baba Evi, Hakkımda Konuşmuşsun, Manifesto, Canımsın Sen, Ey Benim Çocukluğum, Kör Düğüm, Köz, Üfle de Söneyim, Hu Hu, Ben Kendim Yatağım, Benim Karanlık Yanım, Koca Kıçlı, Göç, Günaydın Memur Bey parçaları ile müzik dünyasında en çok satılanlar arasına giren albüme, müzik dünyasının pek çok ünlü isminden yorumlar geliyor.

 

Oldukça başarılı bir albüm çalışması gerçekleştiren Sezen’e pek çok müzik stüdyosundan da tebrikler ve klip teklifleri yağıyor. Hayranları ise Sezen Aksu’nun bu albümünü uzun süre saklayacağa ve playlistlerinde ilk sıralarda tutacaklarına şüphe yok. Sezen Aksu’nun albüm içerisinde yer alan bazı parçalara klip çekmesi de beklenen haberlerden birisi.

CEVAP VER

Lütfen yorum atın!
Lütfen adınızı giriniz