Konserlerine ara vermeden devam eden Sıla, 8 Mart Dünya Kadınlar Gününde Mersin’de sahne alacak. Sadece kadınlar için çıkacağı konserinde sanatçı eski ve yeni tüm şarkıları ile sevenleri ile buluşuyor.

 

2016 yılında çıkarttığı Mürekkep albümü ile sevenleriyle buluşan Sıla, en sevile şarkılarını kadınlar için seslendirecek. Albümdeki tüm şarkıları oldukça popüler olan ve aynı zamanda eski albümleri de hala büyük bir keyifle dinlenen sanatçı, Dünya Kadınlar Gününü kadın hayranları ile birlikte kutlayacak.

 

– Konser yeri: 8 Mart Sıla konseri Mersin Atatürk Kültür Merkezinde gerçekleşecek. Saat 21:00’da başlayacak olan konser 00:00’a kadar devam edecek.

 

– Biletler: Konser biletlerine Mersin’de satış noktalarından ulaşabilir veya İnternet üzerinden satın alabilirsiniz.

 

Yeni ve eski şarkılarını bir arada seslendirecek olan sanatçı bu zamana kadar seslendirmek istediği ancak vakit bulamadığı için okuyamadığı şarkıları konserde seslendireceğini belirtti. Tüm kadınlar için özel bir anlamı olan 8 Mart’ta konsere çıkmak sevilen sanatçı içinde oldukça büyük bir anlam taşıyor ve Sıla’yı da heyecanlandırıyor. Heybeden Şarkılar ismini verdiği konserinde alışılmış şarkılarının dışında birçok parçaya da yer verecek. Kariyerinde yıldızı parlayan sesiyle yüreklere dokunan sanatçı hem sevenlerine hem de kendisine unutulmaz saatler yaşatacağa benziyor.

 

Oldukça keyifli bir zaman geçirmek ve Sıla’nın sesinden farklı şarkılara eşlik etmek için bilet satış noktalarından konser biletlerine ulaşarak unutulmaz bir akşam geçirme fırsatı sizi bekliyor!

CEVAP VER

Lütfen yorum atın!
Lütfen adınızı giriniz