Model Grubunun eski solisti olan Fatma Turgut müzik çalışmalarına gruptan ayrıldıktan sonra tek başına devam etme kararı güzel. Rock müziğinin sevilen isimlerinden biri olan sanatçı yeni projeleri için çalışmalarını sürdürüyor.

 

Geçtiğimiz günlerde bir konserde Kargo grubunun sevilen ve ilk çıkış şarkılarından biri olan Yıllar Sonra parçasını seslendiren Fatma Turgut’un videosu İnternet’te tıklanma rekorları kırıyor. Şarkıya kendi yorumunu katan sanatçının bu parçaya yeni albümünde yer verip vermeyeceği ise merak konusu. Hayranları tarafından büyük ilgi gören bu parça ile Fatma Turgut gruptan ayrıldıktan sonra hakkında çıkan iddialara da cevap vermiş oldu. Kariyerindeki başarılı çalışmaları ve şuan yaptığı çalışmalarla kendini ispatlayan ve gelecekte daha başarılı çalışmalara imza atacağı gösteren Fatma, gelecekte kendinden daha çok söz ettirecek.

 

Model grubundan ayrılık kararının ardından çeşitli spekülasyonlar çıksa da sessizliğini bozmayan sevilen sanatçının çalışmalarıyla gündeme gelmek istediği ortada. Başarılı coverlara imza atan müzik severler tarafından severek dinlenen Fatma Turgut’un yeni çalışmaları herkeste büyük merak uyandırıyor.

 

Birçok yerde sahne alan ve büyük ilgi gören sanatçı sahnede Model grubunda iken seslendirdiği şarkıların yanı sıra cover şarkılarda seslendiriyor. Bir müzik ziyafeti yaşamak ve kulaklarının pasını silmek isteyen herkes hafta sonu etkinlikleri arasında Fatma Turgut’un programlarını kesinlikle eklemeli.

 

Fatma Turgut’un konser programına sanatçının sosyal medya hesaplarından ulaşabilir ve haberdar olabilirsiniz. Konser biletlerini ise ilgili satış noktalarında ve İnternet üzerinden kolaylıkla satın alabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorum atın!
Lütfen adınızı giriniz