Nazan Öncel yeni şarkısı “Madalyon” için çekeceği klipte yeni imajı ile sevenlerinin karşısına çıktı. Nazan Öncel azan Öncel, Doğan Music Company (DMC)’nin geçen yıl piyasaya sürdüğü “Sakin Ol Şampiyon” adlı albümünde yer alan “Madalyon” şarkısına klip çekmek için kamera karşısına çıktı. 6 ayda 15 kilo zayıflayan sevilen sanatçı, klibini bambaşka bir Nazan Önce olarak çekerek hayranlarına sürpriz yaptı. Klipte giydiği kostümleri kendisi tasarlayan sanatçı, klibini Deniz Akel ve Akşit Togay yönetmenliğinde çekti.

 

MEMLEKETİN EN HAVALI KLİBİ

 

“Madalyon” şarkısına yeni imajı ile çektiği klibi için memleketin en havalı klibini çektiğini söyleyen Öncel, klip çekimlerinin bir günde tamamlandığını belirtti. Post prodüksiyonunun 18 gün sürdüğü “Madalyon” şarkı klibi yüksek teknoloji ile çekildi. Oldukça yüksek bir enerji ile klibi çektiklerini belirten Öncel, Ufuk Şenel ve Buse Türker’e de klibinde yer verdi. Seslerine ve yeteneklerine hayran olduğunu söylediği ikili için klibe çok yakıştıklarını ve klipte yeteneklerini gösterdiklerini belirtti. Yeni yeteneklerle gurur duyduğunu da sözlerine ekleyerek yakında bu iki genci herkesin tanıyacağını, onlara prodüktörlüğünü kendisinin yapacağı albüm ve single hazırlayacağını ifade etti.

 

Söz ve müziği Nazan Öncel’in olan “Madalyon’un düzenlemesini Bahadır Şimşek yaparken, mix’ini Altay Ekren yaptı. Tüm müzik kanallarında gösterime giren “Madalyon” klibi daha şimdiden birçok dinleyici ve izleyicinin beğenisini kazanmış durumda. “Madalyon” şarkı sözleri ise şarkı çıktığı andan itibaren okunup yazıldı.

 

CEVAP VER

Lütfen yorum atın!
Lütfen adınızı giriniz