Popüler kültür ve yaşam tarzı yazıları ile ilgiyle takip edilen yazar Onur Baştürk çıkardığı albüm ile müzik ve sanat camiasında büyük bir şaşkınlığa yol açtı.

 

9 Ocak’ta piyasaya çıkan ve albümdeki tüm şarkıların sözü ve müziği kendisine ait olan Onur Baştürk, “Hiçbir şey olmamış gibi mi kalayım?” isimli albümü ile kısa sürede en çok dinlenenler arasına girdi. Kendine özgü sesi ve tavrı ile büyük beğeni toplayan sanatçı, yakın bir gelecekte zirveye doğru emin adımlarla çıkacak gibi görünüyor.

 

Yeni albümünde bir aşk hikâyesi olduğunu ve baştan sona bir ilişkinin evrelerini anlattığını belirten sanatçının albümünde toplam 8 parça bulunuyor. Bu albüm sanatçının ilk müzik çalışması da değil. Ajda Pekkan, Nilüfer, Deniz Seki ve levent Yüksel gibi birçok ünlü sanatçıya verdiği şarkılarla aslında Onur Baştürk’ü hepimiz önceden biliyoruz. Müzik dünyasında oldukça tanınmış ve başarılı çalışmaları olan sanatçı artık kendi şarkılarını kendi sesinden seslendirerek müzik severlerin ruhuna dokunuyor.

 

Albümün çıkış şarkısı olan “Söyle Bana” parçasının klibi İzlanda’da siyah kumsalda çekildi. Şarkı kadar şarkının klibi de oldukça ilginç detaylara sahip. Şarkı ile bütünleşen ve insanı derin duygulara sürükleyen klipte siyah beyaz karelere de yer verilmiş.

 

– Onur Baştürk’ün yeni albümü büyük müzik firması DMC ve Bomonti Müzik ortaklığı ile çıktı. Tüm müzik marketlerden ve dijital müzik platformlarından sanatçının yeni albümüne ulaşabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorum atın!
Lütfen adınızı giriniz