Her yıl müzik festivalleri arasında en çok beklenen ve rağbet gören etkinliklerden birisi olarak seçilen Coachella Müzik Festivali için bu yıl Beyonce katılımı herkesi çok heyecanlandırmıştı. Haftalar öncesinden biletleri tükenen festivalde, hamileliğinden dolayı katılamayacağını açıklayan Beyonce yerine, Lady Gaga sahne alacak. Beyonce ve eşinin resmi açıklamasından sonra yerine kimin katılacağına dair birçok isim konuşulsa da, son noktayı efsanevi sanatçı Lady Gaga koymuş oldu. Her sene sürpriz etkinlikleri ile adından söz ettiren Coachella Festivali, bul sene de unutulmaz şovları gözler önüne serecek.

 

”Çölde Partiye Gidelim!” Mesajı İle Duyurdu

 

Resmi olarak kadroya dahil edildikten sonra internet hesaplarında ”Çölde partiye gidelim!” mesajı ile duyuru yapan Lady Gaga, festival çalışmalarına tüm hızıyla başladı. Hamilelik sürecinde bu kadar yoğun bir programın zarar verebileceği riskinden dolayı festivalden çekilen Beyonce, diğer konserlerini de iptal etti. 2017 festivallerine katılamasa da, 2018 senesinde gerçekleştirilecek olan Goldenvoice ve Parkwood etkinliklerindeki yerini alacağını şimdiden duyuran sanatçı Beyonce, Coachella Müzik Festivali için de diğer seneler olacak davetleri kabul edeceğini belirtti.

 

En son çıkardığı Joanne albümü ile birlikte eski parçalarından da bir repertuar hazırlayacağını belirten Lady Gaga, kadroya dahil edilmesi ile birlikte Coachella Müzik Festivali kostümleri için de çalışmalarına başladı. Beyonce katılımının iptali dünya genelinde birçok hayranını üzmekle birlikte, Lady Gaga hayranları için oldukça müjdeli bir haber olarak kabul edildi.

CEVAP VER

Lütfen yorum atın!
Lütfen adınızı giriniz