‘Sen Hala Benimlesin’ Klibi Yolda

 

Zakkum müzik grubunun son yayınladığı albümden sonra, albüm içerisinde yer alan tüm şarkıların klip çekimleri başladı. ‘Bir Gece Yarısı’ isimli albümün ilk iki parçası ile ilgili klip çalışmalarını tamamlayan Zakkum müzik grubunun; şimdi ki klip çalışması ise albümün üçüncü şarkısı olan ‘Sen Hala Benimlesin’.

 

Müzik piyasasının oldukça ünlü müzik gruplarından birisi olan Zakkum’un önceden çıkarmış oldukları albümleri ve şarkıları oldukça beğenilmişti. Bir hayli hayrana sahip olan Zakkum’un son albümü satış rekorları kırmış, albüm içerisinde yer alan tüm parçalar müzik severler tarafından oldukça beğenilmişti. Melankoli tarzında seslendirilen ve bestelenen albüm parçalarının; sözleri ise çoğunlukla gruba ait. Yakın zamanda yayınlanması beklenen ‘Sen Hala Benimlesin’ klibi, müzik severler için oldukça büyük bir merak uyandırıyor.

 

Şarkının Klibini İmre Haydaroğlu Çekiyor

 

Cem Senyücel tarafından sözleri yazılan, Zakkum, Hüseyin Demirçe ve Özgün Aksüyek tarafından düzenlenen; aynı zamanda Zakkum’un ‘Bir Gece Yarısı’ isimli albümünün üçüncü parçası olan ‘Sen Hala Benimlesin’in klip çalışmalarını İmre Haydaroğlu üstlendi. İstanbul’da Beykoz semtinde bir kundura fabrikasında çekimleri yapılan parçanın; performans ve efekt görüntülerine ağırlık veriliyor.

 

Daha önce de Zakkum müzik grubunun pek çok parçasının kliplerinde yönetmen koltuğunda yer alan, ünlü yönetmen İmre Haydaroğlu ise bu parçada yine yönetmen koltuğunda. Birden çok şarkının klibinde yönetmenlik yapan İmre Haydaroğlu ve Zakkum müzik grubunun ortak çalışması ile ortaya çıkacak klip ise grubun hayranları tarafından sabırsızlıkla bekleniyor.

CEVAP VER

Lütfen yorum atın!
Lütfen adınızı giriniz