Müzik dünyasına çıkardığı “Velhasıl” isimli single çalışması ile hızlı bir giriş yapan Özge Doğru, single çalışmasının bir kaç ay sonrasında yeni albümü ile sevenleriyle bir araya yeniden gelecek.

 

Yeni albümü Mutlu Son’da 5 şarkıya yer veren genç şarkıcının çıkış şarkısı da albüm ile aynı ismi taşıyan Mutlu Son şarkısı olacak. Albümde oldukça başarılı isimlerle çalışan ve Türk müziğinin ünlü ismi Mustafa Ceceli’nin de imzası olan albüm, müzik dünyasında oldukça geniş bir yankı getireceğe benziyor.

 

-Albümdeki büyük sürpriz: Özge Doğru yeni albümünde karşımıza sürpriz bir düette çıkıyor. Enbe Orkestrasının solisti Selçuk Erkalaycıoğlu ile “Bizi Unutamam” adlı şarkıyı seslendiren Özge Doğru, yeni albümüyle müzik listelerine hızlı bir giriş yapacak gibi görünüyor.

 

Genç sanatçı albüm çalışmalarına son gaz devam ederken çıkarmış olduğu ilk single çalışması da hala en çok dinlenen parçalar arasında. Tarzını ve sesini yeni albümünde de yansıtacak olan şarkıcı, single çalışması ile oldukça geniş bir hayran kitlesine de ulaştı. Çıkaracağı yeni albümü ile daha geniş bir hayran kitlesine ulaşacağı beklenen şarkıcının klipleri de müzik dünyası tarafından büyük bir merakla bekleniyor.

 

Albüm çalışmaları tamamlandıktan sonra turne ve konser çalışmaları da belli olacak olan Özge Doğru, hayranları ile bir araya gelerek yeni şarkılarını seslendirecek. Müzik listelerinde hızlı bir girişi bekleniyor ve yaz aylarına da damgasını vurması oldukça kuvvetli görünüyor.

CEVAP VER

Lütfen yorum atın!
Lütfen adınızı giriniz