Magazin dünyasının geçtiğimiz ay en çok konuşulan isimleri açıklandı. Medya Takibi Ajansı Interpress’in Haziran ayı için hazırlamış olduğu listede, Tarkan, Deniz Seki, Mustafa Ceceli, Cem Yılmaz, Demet Akalın, Sezen Aksu gibi birçok ünlü isim yer aldı.

Tarkan’dan 7 Yıl Sonra Albüm

Tarkan yedi yıl aradan sonra yapmış olduğu yeni albümü ile bir anda zirveye çıktı. Türkiye’nin Mega Starı 10 isimli albümünde seslendirdiği şarkılarla listelere hızlı bir giriş yaparken ünlü şarkıcı hakkında yazılı basında da 544 haber çıktığı tespit edildi.
 
Hapishaneden Zirveye
 
Geçtiğimiz ay başında, girdiği Bakırköy Kadın Kapalı Cezaevi’nden tahliye olan şarkıcı Deniz Seki büyük bir kalabalık tarafından karşılanırken yapmış olduğu basın toplantısı ile de magazin sayfalarına hızlı bir dönüş yaptı. Kariyerinin ilk single projesi ‘Şükür Kavuşturana’ ile hayranlarıyla buluşan güzel sanatçı ile ilgili yazılı basına 373 haber yansıdığı belirlendi.

Ceceli Aşk Hayatıyla Gündemde

Listenin üçüncü sırasında 9 yıllık eşi Sinem Gedik’ten boşandıktan sonra Selin İmer ile birlikte olduğu ortaya çıkan ünlü müzisyen Mustafa Ceceli yer aldı. 10 Temmuz’da evleneceği açıklanan Mustafa Ceceli hakkında yazılı basında geçtiğimiz ay 363 haber yer aldığı saptandı.
 
Cem Yılmaz Hep Haber Sayfalarında
 
Son günlerde “Arif V 216” filminin çekimleriyle hayli meşgul olan Cem Yılmaz, aşk hayatıyla da gündemden düşmüyor. Sosyal medya hesabından yapmış olduğu paylaşımlarla da adından sıkça söz ettiren ünlü komedyen ile ilgili yazılı basında geçen ay 338 haber çıktığı tespit edildi.

Murat Boz 329 Haberde

Sevgilisi Aslı Enver ile kısa süreli bir ayrılığın ardından tekrar bir araya gelen ünlü popçu Murat Boz hakkında ise geçtiğimiz ay yazılı basına 329 haber yansıdığı ortaya çıktı.

Demet Konuşuyor Gündem Oluyor

Dobra tavırlarıyla ünlü sanatçısı Demet Akalın , geçen ay verdiği konserlerin yanı sıra sosyal medya hesabından yaptığı açıklamaları ile gündem olan güzel şarkıcı hakkında yazılı basında 324 haber çıktığı belirlendi.

Minik Serçe 7. Sırada

Interpress’in hazırladığı listenin yedinci basamağında şarkıları hala dillerden düşmeyen Minik Serçe Sezen Aksu yer alırken, pop müziğin kraliçesi hakkında yazılı basında geçen ay 309 haber çıktığı tespit edildi.

İrem, Ajda ve Hülya da Adından Sıkça Söz Ettirdi

Son zamanlarda yeni bir televizyon programı ile hayranlarının karşısına çıkan ve biten aşkıyla gündem olan İrem Derici en çok konuşulan ünlü isimler listesine sekiz numaradan giriş yaparken sanatçı hakkında yazılı basına 306 haber yansıdığı görüldü. Adına vakıf kuracağını açıklayan ve verdiği konserlerin yanı sıra Cem Yılmaz’ın yeni filmine şarkılarıyla katkı veren pop müziğin Süper Starı Ajda Pekkan da geçtiğimiz ay yazılı basında hakkında çıkan 242 haberle gündeme geldi. Televizyonda yaptığı programının yanı sıra ilerleyen yaşına rağmen verdiği pozlar ve yaptığı açıklamalarla adından her zaman söz ettirmeyi başaran Hülya Avşar hakkında ise geçen ay yazılı basında 234 haber yer aldığı tespit edildi.
 

CEVAP VER

Lütfen yorum atın!
Lütfen adınızı giriniz